Önceki Sonraki

Sonset Pub Bursa

(3 Votes)

"Hatırlar mısınız, bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı"

2013 yılında hizmet vermeye başladığımız sıcak kanlı işletmemiz; batıdan doğuya, geleneksel lezzetlerden yeni trendlere kadar sentezlenmiş dünya mutfağında "lezzet yönetmenliği" yapmaktadır.

"Çapkın değilim yüksek mühendisim! Seviyeli bir muhitin insanıyım."
Yeşilçam'a özgü dokunuşlarımız ile mimarimizi modern çizgilerle tamamladığımız işletmemizde, food-drink-movie konsepti ile hizmet vermekteyiz.

"Evet yaptım ama sor bir kere niye yaptım?"
Göze ve damağa hitap eden eşsiz lezzetlerimiz, serinleten içeceklerimiz her güne özel konsept etkinliklerimiz ile günün her saati misafirlerimize ve en değerlilerine sürekli gelişen hizmet verme mottosuyla hareket ederiz. Ne mutlu bize ki işletmemizde, güvenilir ürün tedarikçilerimiz, açık mutfak ve açık bar servis alanlarımızla birlikte tüm misafirlerimizi kendi evinizde hissettiririz.

“Bu da mı gol değil?”
Sonset'te yerken, içerken, eğlenirken size her daim Yeşilçam'ın unutulmaz bir anı ya da bir anısı eşlik eder, en mutlu sonları, en duygusal anları, sohbetlerinizi taçlandırır, bu da bize eşsiz bir keyif verir... Tüm bu başarımızı sağlamanın yolu da sizleri güler yüzle ağırlayan, iyi hizmet verebilen "ekip" olabilmekten geçer… Yönetmenliğini yaptığımız bu filmde, tüm oyuncularımıza ve baş rolde olan misafirlerimize teşekkürlerimizle...

“Ağlamıyorum yavrum, gözüme toz kaçtı da.”
Şimdi ise Sonset için franchise zamanı! Tüm bildiklerimizi, tecrübemizi, karlılığımızı, misafire, yemeye, içmeye, müziğe ve konsepte olan bakış açımızı, ustalığımızı paylaşma zamanı! Bir olarak, ekip olarak güçlenme ve kazanma zamanı… Biraz da duygulanmış ve heyecanlanmış olabiliriz... Unutmadan kurumsallıkta "duygulara" yer vardır!

Sonset Adresleri;

Sonset FSM : FSM Bulvarı Nilüfer/Bursa

Telefon : 0 (224) 249 30 60

---------------------------------------------------------------------------

Sonset Özlüce : Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Nilüfer / Bursa

Telefon : 0 (224) 238 35 39

Askania - İznik Gölü

Artvin - Arhavi - Çifte Köprü

Artvin - Şavşat - Karagöl

Bursa Anadolu Evi - Fasıl